Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 06-07-2024 07:27

AKYAZI’NIN YENİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN CAN’A BASIN MENSUPLARINDAN ZİYARET

​​​​​​​Geçtiğimiz Günlerde Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir’in yaş haddinden emekliye ayrılması ile boşalan Akyazı ilçe Milli Eğitim müdürlüğü görevine atanan Hasan Can’a ilçede

AKYAZI’NIN YENİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN CAN’A BASIN MENSUPLARINDAN ZİYARET

Geçtiğimiz Günlerde Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir’in yaş haddinden emekliye ayrılması ile boşalan Akyazı ilçe Milli Eğitim müdürlüğü görevine atanan Hasan Can’a ilçede görev yapan bazı medya temsilcileri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Akyazı Halkın sesi Ali Şanlı,  Akyazı Havadis Ömer Dere, Akyazı 24 Ayhan Aslan, Akyazı Haber Samet Yıldırım ve Akyazı Net’i temsilen İbrahim Aydın yeni ilçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Can’ın tanışma davetine icabet ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Can; Eğitim-Öğretim ile ilgili karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyaretin sonunda, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçemizde görev yapan medya temsilcilerine teşekkür etti. Can; İstişareye çok önem verdiğini, Basın camiamızın da fikir ve görüşlerinin bizlere katkı sunacağına inanıyor çalışmalarımızda ve hizmetlerimizde bizlere ve kurumumuza desteklerini esirgemeyeceklerine inanıyorum. Akyazı’mızın tüm dinamikleri ile birlikte çocuklarımızın geleceği için el birliğinin önemli olduğunu düşünüyorum dedi.

Müdür Can ziyaret sırasında basın mensuplarının sorularını da cevaplandırdı.

Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı