Akyazı Magazin
Giriş Tarihi : 01-02-2022 17:40   Güncelleme : 01-02-2022 17:40

GAZETECİLERDEN HASTANENİN “ATOM KARINCASINA” YAŞ GÜNÜ KUTLAMASI

Akyazı’da görev yapan Gazeteciler Yenigün Gazetesi Akyazı temsilcisi Salim Özyılmaz, Bizim Akyazı İnternet Haber Sitesi sahibi Kenan Certel

GAZETECİLERDEN HASTANENİN “ATOM KARINCASINA” YAŞ GÜNÜ KUTLAMASI

 

Akyazı’da görev  yapan Gazeteciler Yenigün Gazetesi Akyazı temsilcisi Salim Özyılmaz, Bizim Akyazı İnternet Haber Sitesi sahibi Kenan Certel ve Akyazı Net İnternet Haber Sitesi, Medyabar ve TV 264 Akyazı temsilcisi Alaattin Onur  Akyazı Devlet Hastanesinin “Atom Karıncası” olarak isimlendirdikleri Başhekimlik Sekreteri Tuna Yarımbaş’ın doğum gününü Devlet Hastanesine giderek kutladılar.

Akyazı’da görev  yapan gazeteciler Özyılmaz, Certel ve Onur, Tuna Yarımbaş’ın Devlet Hastanesinin adeta temel direği olmuş, çalışkan, herkesin işine koşan ve yardımcı olan tabiri caizse hastanenin “atom karıncası” dır. Bu değerli kardeşimizin doğum gününü tebrik ediyoruz, kendisine, ailesine ve tüm sevdiklerine sağlık ve mutluluk diliyoruz dediler.

Tuna Yarımbaş da Akyazı’mızın duayen gazetecilerinin çalıştığım yere gelerek doğum günümü kutlamaları beni son derece mutlu etmiştir. Duayen gazeteci büyüklerime sonsuz teşekkür ediyorum derken, Hastane Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar’da anlayışlı, kadir bilir basın mensubu büyüklerimizin çalışan personelimizin doğum gününü kutlamaları bizi de memnun ve mutlu etmiştir. Kendilerine şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum dedi. 

Kutlama sırasında hastanede olan ve yapılan kutlamaya katılan bir önceki dönem MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba’da Akyazı Devlet Hastanesinin iyi bir yönetici kadrosuna sahip olduğunun altını çizdi ve Tuna Yarımbaş’ın da başarılı idari kadronun önemli bir parçası olduğunu söyledi ve doğum gününü kutladı.

Kutlamaya Gazetecilerin dışında Hastane başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar, Başhekim yardımcısı Dr. Savaş Taşkıran, İdari ve Mali İşler Müdürü Ayla Soylu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz ve bir önceki dönem MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba da katıldı.

 

  

SALİM ÖZYILMAZSALİM ÖZYILMAZ