Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 25-02-2022 20:15   Güncelleme : 25-02-2022 20:15

Karacalar Akyazı’da artık bizden biri gibi

Akyazı ilçe merkezine yakın bölgelerde son günlerde görünen Karacalar İnsandan

Karacalar Akyazı’da artık bizden biri gibi

 

Akyazı ilçe merkezine yakın bölgelerde son günlerde görünen Karacalar İnsandan ve kalabalıklardan da kaçmıyorlar, Onlar sanki ahırdaki inek veya damdaki koyunlar gibi rahatça dolaşıyorlar.

Pandemi sonrası sokağa çıkma yasaklarıyla birlikte Akyazı ilçe merkezine yakın bölgelere inan Karacalar evlerin bahçelerinde sanki ahırdaki İnek veya daamdaki Koyunlar gibi rahatça bahçelerde dolaşıyorlar.

Kış günlerinde aç kalan Karacalar merkeze indi haberleri yapılırken son günlerde güneşli havalardada Karacalar ilçe merkezine yakın yerleşim bölgelerinde umursamaz tavırlarla dolaşıyorlar.

Karacaları gören vatandaşlar ise hergün buralarda bir yerlerde görünüyorlar artık bizden biri gibi aramızda dolaşıyorlar dediler.

Son olarak Çarşamba günü öğlen saatlerinde ilçe merkezine yakın olan Alaağaç Mahallesinde Alaağaç Deresi kenarında otlayan Karaca vatandaşlar tarafından cep telefonuyla görüntülendi.Karaca Görüntüleyen vatandaşın yanına gelmesine pekte aldırış etmeden mesafeyi koruyarak evlerin arasında dolaşmaya devam etti.

SALİM ÖZYILMAZSALİM ÖZYILMAZ