Akyazı Siyaset
Giriş Tarihi : 27-03-2024 00:03

Alemdar ve Soykan birlikte Altındere de halkla buluştu

​​​​​​​Ak Partinin Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı Yusuf Alemdar ile Akyazı belediye başkanı ve başkan adayı Bilal Soykan, teşkilatları tarafından

Alemdar ve Soykan birlikte Altındere de halkla buluştu

Ak Partinin Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı Yusuf Alemdar ile Akyazı belediye başkanı ve başkan adayı Bilal Soykan, teşkilatları tarafından düzenlenen halk buluşmasında Altındere de vatandaşla bir araya geldi.

Meşalelerle karşılanan bu buluşmada her iki belediye başkan adayı bir kez daha projelerinden bahsetti ve yeni dönemde hem büyükşehrin hem de Akyazı belediyesinin hizmette sınır tanımayacağını belirterek, Allah’ın izniyle iş başına geldiğimizde tüm Sakarya’yı hizmete boğacağız dediler.

Üç mahalleden oluşan Altındere mahalle sakinleri de hazır ayaklarına kadar gelen başkan adaylarından isteklerini sıraladılar, adaylarda kurmaylarına talimatlar vererek o istekleri bir bir not ettirdiler ve isteklerin yerine getirilmesi hususunda da Altınderelilere söz verdiler.

Altındere’de gerçekleşen halk buluşmasına adayların yanı sıra Cumhur ittifakı ilçe başkanları Mesut Ekrem ve Soyhan Sofuoğlu ile partilerin belediye meclisi üye adayları ve partilerin yöneticileri de katıldı.

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı