Akyazı Spor
Giriş Tarihi : 09-03-2024 22:56

2. KÜME FUTSAL MÜSABAKALARI NEFESLERİ KESTİ

​​​​​​​Akyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Akyazı Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa  düzenlediği

2. KÜME FUTSAL MÜSABAKALARI NEFESLERİ KESTİ

Akyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Akyazı Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa  düzenlediği  Okul Sporları 2. Küme Futsal Müsabakaları nefesleri kesti.

Akyazı Atatürk Spor Salonunda düzenlenen müsabakalara İlçemizin güzide okullarından görevli öğretmenler ve öğrenciler büyük ilgi gösterdi. Birbirinden çekişmeli ve heyecanlı anlara sahne olan final maçlarında kazanan takımlar sevinirken mağlup olan takımlar üzüntülerine hakim olamadılar.Okullarını desteklemek için tribünde yerlerini alan çok sayıda öğrenci ve spor severler salonu tıklım tıklım doldurdular. Gençlerin coşkusu ile karnaval havasına bürünen Atatürk Spor Salonu unutulmaz tarihi anlara şahit oldu.

Müsabakalara 4 farklı daldan  katılan 20 okul dereceye girmek için ter döktü. Dereceye giren takımlara İlçe Protokolünün de katıldığı organizasyonda kupa ve madalyalar takdim edildi.

 

Akyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kasım Adem Altun;

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı spora teşvik etmek amacıyla Okul Sporları 2. Küme Futsal Müsabakaları düzenlendi. Önceliğimiz çocuklarımızı ve gençlerimizi sporla buluşturup, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve bu bağlamda gençlerimizin fiziken, ruhen hazırlamak geleceğe sağlam bir nesil yetiştirmektir. Bu bağlamda Eğitim - öğretim faaliyetlerinin bir parçası olan sportif faaliyetlere her zaman destek vereceğiz.

Organizasyonun yapılmasında bizlere destek veren; Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İNANÇ, Akyazı Kaymakamı Sayın Mustafa İkbal EŞKİ, Akyazı Belediye Başkanı Sayın Bilal SOYKAN, Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR, İlçe Spor Uzmanımız Recep KODALAK , Tesis Yöneticilerimiz Ertuğrul SAYILI ve Fatih ÖZDAĞ, Koordinatörümüz Yunus İzzet YAĞCI ve Çalışma Arkadaşlarıma teşekkür ederim.

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER TURNUVASI  SIRALAMASI

      1. TOBB HÜSAMETTİN BAYRAKTAR ORTAOKULU

2. İNÖNÜ ORTAOKULU

3. DR ENVER ÖREN ORTAOKULU

3. ALTINDERE ORTAOKULU

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER TURNUVASI  SIRALAMASI

1. CUMHURİYET ORTAOKULU

2. AKŞEMSETTİN İMAM HATİP ORTAOKULU

3. ATATÜRK ORTAOKULU

3. TOBB HÜSAMETTİN BAYRAKTAR ORTAOKULU

FUTSAL GENÇ KIZLAR TURNUVASI  SIRALAMASI

1.ŞEHİT YÜZBAŞI HALİL İBRAHİM SERT ANADOLU LİSESİ

2. İŞMONT HALİL BİLDİRİCİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

3. AKYAZI ANADOLU LİSESİ

FUTSAL GENÇ ERKEKLER TURNUVASI  SIRALAMASI

1. ŞEHİT YÜZBAŞI HALİL İBRAHİM SERT ANADOLU LİSESİ

2. AKYAZI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

3. İŞMONT HALİL BİLDİRİCİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

3. KONURALP ANADOLU LİSESİ

 

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı