Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 12-04-2024 23:10

AKYAZI’DA HALK BAYRAMLAŞMASINA BÜYÜK İLGİ

​​​​​​​11 Ayın Sultanı Ramazan ayının sona ermesi ile girilen Ramazan Bayramı tüm İslam aleminde olduğu gibi Akyazı’da da  kutlandı.

AKYAZI’DA HALK BAYRAMLAŞMASINA BÜYÜK İLGİ

11 Ayın Sultanı Ramazan ayının sona ermesi ile girilen Ramazan Bayramı tüm İslam aleminde olduğu gibi Akyazı’da da  kutlandı.

Akyazı’daki  Halk Bayramlaşması Alpaslan Türkeş Çay bahçesi salonunda gerçekleşti. Akyazı’daki bayramlaşmaya geçtiğimiz yıllara göre olağanüstü  ilgi vardı. Her bayramda yeterli olan salon bu bayramda yeterli olmadı. Katılımcıların büyük bir bölümü salon dışında kaldı.

Kaymakam Mustafa İkbal Eşki, Belediye Başkanı Bilal Soykan ve diğer protokolün yanı sıra daire amirleri, Oda Başkanları, yeni seçilen Belediye Meclisi üyeleri ile yeni seçilen  Mahalle Muhtarları ve vatandaşların katıldığı halk bayramlaşması  Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Kaymakam Mustafa İkbal Eşki birer konuşma yaparak  Akyazı’lıların bayramlarını kutladılar.

Protokol Halk Bayramlaşmasının ardından Akyazı Devlet Hastanesi Ziyaretindeki hastaları ve Şehit ve Gazi Ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı