Akyazı Magazin
Giriş Tarihi : 09-07-2023 18:34

AKYAZI LİSESİ 1976 MEZUNLARI AKYAZI ÖĞRETMENEVİNDE BULUŞTU

​​​​​​​Akyazı Lisesinden 1976 yılında mezun olan sınıf arkadaşları geleneksel olarak her yıl bir araya geldikleri geleneksel

AKYAZI LİSESİ 1976 MEZUNLARI AKYAZI ÖĞRETMENEVİNDE BULUŞTU

Akyazı Lisesinden 1976 yılında mezun olan sınıf arkadaşları geleneksel olarak her yıl bir araya geldikleri geleneksel buluşmalarının 11.cisini Akyazı Öğretmen evinde yaptılar.

Mezuniyetlerinin 47. Yılını geride bırakan 76 mezunları Akyazı’lı Milli Eğitim Müfettişi İdris Düzcan’ın organizatörlüğünde sabah kahvaltısında bir araya gelerek  geçen 47 yılın anılarını paylaşarak yılda bir defa da olsa mutlu bir gün yaşadılar.

Organizasyonu düzenleyen Eğitim Müfettişi  İdris Düzcan yapmış olduğu davete katılan sıradaşlarına teşekkür ederek  konuşmasını şöyle sürdürdü.  2Salgın nedeniyle 3 yıl sizlerle bir araya gelemedik. Bugünkü buluşmamızı ben şahsen çok anlamlı buluyorum. Mezuniyetimizin üzerinden 47 yıl geçti. Bu süre içinde arkadaşlarımızdan 8 ini kaybettik. Hepsine Allah’tan rahmet diliyorum. Dedi

Düzcan bundan sonraki buluşmalarının Cumhuriyetin 100. Yılında yapacaklarını söyledi. Mezunlar buluşması hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı