https://www.bizimakyazi.com/files/uploads/user/gonul.jpg
Gönül Dostu

MOBESE İŞİ İNTERNET SİTELERİNE Mİ KALDI

01-01-1970 03:00 68328 kez okundu.

Akyazı’nın haber siteleri tarafından giderilmeye çalışılıyor, hatta haber siteleri yaptırım açısından birçok kurum ve siyasetçilerden daha çok çalışıyor.

YALAN OLDU

Akyazı’nın acil ihtiyaçları arasında bulunan Mobese sistemi yaklaşık 3 sene önce gündeme getirildi. İlçeyi yöneten seçilmiş, atanmış ve iş adamları bir araya gelip harıl harıl fikir alış verişi yaptılar, projeler ürettiler. Ne yazık ki sadece kuru bir gök gürültüsü gibi gelip geçti.. Dile kolay tam 3 yıl geçmiş ve bu 3 yıl içerisinde bir arpa boyu yol alınmamış. Akyazı’daki yaşanan birçok olayın aydınlatılmasında en önemli rolü oynayacak olan Mobese sisteminin olmayışından emniyet güçleri çevre esnafının kameralarından faydalanmaya çalışıyor. Olayın olduğu civarda esnaf kamerası varsa tabi. Bu arada ilçede meydana gelen bir çok hırsızlık vakasında para mal gitti. Gidiş o gidiş.

ÖZEL MOBESE

Akyazı’yı yönetenlerin bu konuda hiçbir şey yapmadığını gören Akyazı Haber sitesi tamamen kendi imkânları ile bürolarına yakın olan PTT Caddesi ve sinema sokağına 15 saniyede bir dönüşümlü herkesin internetten canlı izleyebildiği kamera sistemini hayata geçirdiler ve kamera sayılarının artacağını belirttiler.

DEVAMI GELİYOR

Akyazı Net haber sitesi’de bürolarının olduğu caddeye yani bankalar caddesine Canlı yayın kamera sistemi koyacakmış.TEBRİKLER..diğer haber siteleri de mutlaka bir şeyler yapacaktır.

TOPLANAN PARA NEREDE?

Yıllardır Mobese sistemi için para toplayan yetkililer artık para toplamanıza gerek yok çünkü sizin işinizi haber siteleri yapmaya başladı, şimdi size düşen görev hani yapmazsınız ya yine de bir teklif edelim. Siz şu ana kadar topladığınız parayı haber sitelerine verin biz sizin yapamadığınızı en güzeliyle yapalım NE DERSİNİZ? Tabiî ki ortada toplanan bir para duruyorsa.

Neler Söylendi?

DİĞER YAZILARI