Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 14-04-2022 16:08   Güncelleme : 14-04-2022 16:08

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Kaymakam Yakup Güney şehit ve gazi aileleri ile iftar

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU

 

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Kaymakam Yakup Güney şehit ve gazi aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi tarafından şehit ve gazi aileleri onuruna dün akşam iftar programı düzenlendi. İftar programına Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Turan, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Fehmi Talay, İlçe Jandarma Komutanı Semih Gümüşbaş, İlçe Müftüsü Kamil Özcan Demir ile şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.

İftar öncesinde masaları tek tek gezen Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Kaymakam Yakup Güney şehit ve gazi aileleri ile sohbet ettiler. İftar sonrasında bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Mübarek Ramazan ayında iftar sofrasında siz değerli şehit ve gazi ailelerimizle bir araya gelmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Sizler bize kahraman evlatlarımızın emanetisiniz” ifadelerini kullandı.  Kaymakam Yakup Güney ise, “ Devletimiz ve milletimiz gazilerimiz ve şehit ailelerimizin daima yanında. Kapımız her daim sizlere açıktır. Mübarek Ramazan günü vesilesiyle tüm şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyorum” dedi. Program Kuran-i Kerim tilavetinin ardından son buldu.

SALİM ÖZYILMAZSALİM ÖZYILMAZ