Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 04-07-2023 00:20

Muhtarı Ünlütürk “Benim Mahallemde uyuşturucuya geçit yok”

​​​​​​​Akyazı Kuzuluk Şose Mahalle Muhtarı Nail Ünlütürk, mahallem sınırları içinde uyuşturucuya asla geçit vermeyeceğiz dedi.

Muhtarı Ünlütürk “Benim Mahallemde uyuşturucuya geçit yok”

Akyazı Kuzuluk Şose Mahalle Muhtarı Nail Ünlütürk, mahallem sınırları içinde uyuşturucuya asla geçit vermeyeceğiz dedi.

Kuzuluk Maden Suyu fabrikası arka kısmında kalan ve spor yapmak isteyen vatandaşların yürüyüş alanı olan ve çoluğu çocuğu ile gelerek piknik alanı olarak da kullandıkları ormanlık alanda bazı kendini bilmezlerin uyuşturucu kullandıkları ve alkol aldıkları yer halini getirdiklerini tespit ettiklerini bunun bu durumun önlenmesi hususunda güvenlik güçleri ile temasa geçtiklerini söyleyen mahalle muhtarı Nail Ünlütürk, bu vahim durum İl Orman Müdürlüğü ile Akyazı Orman İşletme Müdürlüğüne de intikal ettirdik. Yapılan bu şikayetler üzerine bahse konu olan alana gelen yetkililer durum tespiti yapıp gittiler. Aradan geçen zaman içerisinde hiçbir önlemin alınmamış olması ormanlık alana çok yakın oturan sakinlerin yanı sıra tüm mahalle sakinlerini olan bizleri son derece üzmekte ve bu vahim durum bizleri tedirgin etmektedir dedi tüm yetkilileri göreve davet ederek gerekli önlemleri alın çağrısında bulundu.

Kuzuluk Şose Mahalle Muhtarı Nail Ünlütürk, bahsettiği alanda çektiği videoyu da sosyal medya hesabından bütün çıplaklığı ile paylaştı.

Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı