Akyazı Asayiş
Giriş Tarihi : 28-01-2022 19:24   Güncelleme : 28-01-2022 19:24

Katil 'tanıdık' çıktı!

Akyazı İlçesinin Batakköy Mahallesi'nde tek başına yaşadığı evde başından vurularak

Katil 'tanıdık' çıktı!

 

Akyazı İlçesinin Batakköy Mahallesi'nde tek başına yaşadığı evde başından vurularak öldürülen garson Erdem Özdemir'in evine hırsızlık amacıyla giren komşusu tarafından tabanca ile vurularak öldürüldüğü öne sürüldü. Polis o komşusunun evden çaldığı eşyaları taşıyan bir kişiyi de gözaltına aldı..

Akyazı İlçesinin Batakköy Mahallesinde dün gece saatlerinde evinde başından vurularak öldürülen  ilçede bir çay ocağında garsonluk yapan Erdem Özdemir’in  evine hırsızlık amacıyla giren komşusu tarafından öldürüldüğü belirlendi. Gözaltına alınan komşusu Ö.K.ye cinayet sonrası evden eşyaların taşınmasına yardımcı olduğu öne sürülen üç tekerlekli bisiklet kullanan A.B. de 2nci şüpheli olarak gözaltına alındı.

Akyazı ilçesinin Batakköy Mahallesi'nde tek başına yaşadığı evinde ağabeyi tarafından ölü olarak bulunan Erdem Özdemir cinayetiyle ilgili olarak Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler bugün akşam saatlerinde olayı çözmeyi başardılar.

 Ensesinden 2 kurşunla öldürülen  Erdem Özdemir'in cinayetiyle ilgili olarak polis önce  evde yaptığı ilk incelemede evde eşyaların çalındığını belirledi.. Üzerindeki cüzdanı da bulunmayan Erdem Özdemir'in evinin çevresinde yapılan incelemede polis karlar içerisinde üç tekerlekli bisiklete ait olduğu belirlenen izlerde buldu..

 

SALİM ÖZYILMAZSALİM ÖZYILMAZ