Akyazı Siyaset
Giriş Tarihi : 18-07-2023 22:20

Karaoğlan ve ekibi Ankara’daydılar

Yerel seçimlerinde yaklaşması ile birlikte Sakarya’dan Ankara’ya ziyaretler ardı ardına gelmeye başladı.

Karaoğlan ve ekibi Ankara’daydılar

Yerel seçimlerinde yaklaşması ile birlikte Sakarya’dan Ankara’ya ziyaretler ardı ardına gelmeye başladı.

Ak Parti İlçe başkanlığı görevini yürütürken başarılı hizmetlere imzasını atan Osman Karaoğlan’da (Duba) ekibiyle birlikte Ankara’yı ziyaret edenler arasındaki yerini aldı.

İlçe başkanlığı zamanında birlikte çalıştığı Kemal Kaliç (Belediye eski meclis üyesi) ve yönetiminde görev alan Adem Sağlam’la birlikte Ankara’ya giden Osman Karaoğlan ilk ziyaretini Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz’a yaptı.

Parti Genel Merkezinde gerçekleşen ziyarette taraflar hem geride kalan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerini, hem de yaklaşmakta olan yerel seçimler konusunda karşılıklı bilgi aktarımı yaptı.

Akyazı ekibi daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisine geçerek burada Lütfi Bayraktar, Murat Kaya, Ali İnci ve Ertuğrul Kocacık’ı ziyaret edip Milletvekili seçilmelerinden ötürü kendilerini tebrik etti.

Ziyaret sonrası açıklama Ak Parti Akyazı eski İlçe başkanı Osman Karaoğlan’dan geldi. Karaoğlan bu ziyaret bir hayırlı olsun ve tebrik ziyaretiydi. Ziyaret ettiklerimizin gösterdikleri yakın ilgi bizi son derece mutlu etmiştir dedi.

Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimlerde adı belediye başkanlığına adaylar arasında geçen Osman Karaoğlan’ın yine birlikte çalıştığı eski partili çalışma arkadaşları ile birlikte Ankara’ya yaptığı bu ziyaret Akyazı’da “ Karaoğlan adaylığı konusunda işi sıkı tutuyor. Bu ziyarette mutlaka yerel seçimlerde konuşulmuştur”

şeklinde algılandı.

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı