Akyazı Asayiş
Giriş Tarihi : 26-01-2022 19:06   Güncelleme : 26-01-2022 19:06

KAR MUHTAR ÇAKMAKÇI’NIN YOLLARINI KAPATAMIYOR

Akyazı’ya bağlı Kuzuluk Orta Mahalle Muhtarı Murat Çakmakçı İlginç buluşları ve mahallesine

KAR MUHTAR ÇAKMAKÇI’NIN YOLLARINI KAPATAMIYOR

 

Akyazı’ya bağlı Kuzuluk Orta Mahalle Muhtarı Murat Çakmakçı İlginç buluşları ve mahallesine hizmetin en güzelini vermek için gösterdiği gayretleri ile mahalle  sakinleri ve çevre mahallelerdeki vatandaşların takdirini alıyor.

İlginç uygulamalarının yanı sıra ilginç buluşları ile de dikati çeken ve seçildikten sonra mahallesine getirdiği hizmetleri ile de dikkatleri çeken Muhtar Çakmakçı son olarak hizmet envanterine  KAR KÜREME aracını katarak  mahalle halkının yaya yollarının her açık tutmayı sağladı.

Hayırseverlerin de maddi desteğini alarak muhtarlığına kazandırdığı kar küreme aracıyla bilhassa ana cadde  üzerindeki yaya yolu üzerindeki karları temizlemeye başlayan Muhtar Çakmakçı, isteğe göre değil  ihtiyaca göre hizmet diyerek ihtiyaçların belirlenmesi ve belirlenen ihtiyaçların muhtarlığa kazandırılması hususunda kendisine destek veren ve maddi katkı sağlayanlara teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Muhtar Çakmakçı “imkanı olan bıraksın, ihtiyacı olan alsın” kampanyası ile dikkat çekmiş ve ayrıca mahallesini kameralarla donatarak daha güvenli hale getirmişti.

SALİM ÖZYILMAZSALİM ÖZYILMAZ