Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 18-12-2023 16:09

GÖKÇELER MAHALLESİ ASFALTA KAVUŞTU 

Gökçeler Mahallesi’nde Akyazı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen asfalt çalışmaları tamamlandı ve mahallenin yolları yenilendi. 

GÖKÇELER MAHALLESİ ASFALTA KAVUŞTU 

Gökçeler Mahallesi’nde Akyazı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen asfalt çalışmaları tamamlandı ve mahallenin yolları yenilendi. 
Akyazı Belediyesi tarafından ilçede sürdürülen asfalt çalışmaları yılın son günlerinde de aralıksız olarak devam ediyor. Belediye ekipleri son olarak Gökçeler Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarını tamamladı ve mahallenin yollarını yeni görünümüne kavuşturdu. 2023 yılı asfalt programı dahilinde çalışmalarını sürdüren ekipler bugüne kadar; Düzyazı, Küçücek, Osmanbey, Seyfeler, Topağaç, Altındere Gündoğan, Yuvalak, Altındere Osmanağa, Salihiye, Batakköy, Altındere Cumhuriyet, Gazi Süleymanpaşa, Yeni Mahalle, İnönü ve Yunus Emre Mahallelerinde asfalt serimi gerçekleştirdi. 
AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve ilçe yöneticileri ile birlikte Gökçeler Mahallesi’ni ziyaret eden Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı için birlik ve beraberlik içerisinde çok çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. Gökçeler Mahallesi’nin yollarının baştan sona yenilendiğini belirten Soykan, “ Tüm mahallelerimizdeki ihtiyaçları biliyor ve imkanlarımız dahilinde her birinin çözümü için çalışıyoruz. Gökçeler Mahallemizin uzun süredir beklediği asfalt çalışmasını arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ile tamamladık. Hayırlı olsun” dedi. 
İlçede asfalt çalışmalarının devam edeceğini ifade eden Başkan Soykan, “ 2023 yılının son günlerini yaşadığımız bu dönemde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Hava şartlarının da el verdiği ölçüde mahallelerimizi hizmetle buluşturmayı sürdüreceğiz. Altyapı çalışmaları tamamlanan İnönü Mahallesi Şehit Mehmet Çelik Caddemizi de en kısa sürede yeni görünümüne kavuşturacağız” şeklinde konuştu.

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı