Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 05-03-2022 22:01   Güncelleme : 05-03-2022 22:01

GIDA MADDELERİNDE DEMİRALAY GÜVEN TAZELEDİ

Akyazı Gıda Maddeleri ve Sanatkarları, Aşçı-köfteci-kebapçı ve lokantacılar esnaf Odası olağan genel kurulu

GIDA MADDELERİNDE DEMİRALAY GÜVEN TAZELEDİ

 

Akyazı Gıda Maddeleri ve Sanatkarları, Aşçı-köfteci-kebapçı ve lokantacılar esnaf Odası olağan genel kurulu Odanın kendi binasında yapıldı. Tek listeyle girilen seçimde başkan Mustafa Demiralay tekrar güven tazeleyerek Odanın başkanı oldu.

Gıda Maddeleri Odasının olağan genel kurulu SESOB başkanı Hasan Alişan tarafından idare edildi. Saygı duruşu ve İstiklal marşımızın söylenmesi ile başlayan kongrede yönetim kurulu faaliyet ve hesap raporları, Denetçiler raporu ve tahmini bütçe okunarak oylandı ve oybirliğiyle kabul edildi. Yine aynı şekilde hem yönetim kurulu hem de denetim kurulu ayrı ayrı oylanarak ibra edildiler.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından yargı gözetiminde yapılan ve tek listeyle girilen seçimde bir önceki başkan Mustafa Demiralay tekrar başkanlığa seçilip güven tazelerken Mustafa Karakum, Ahmet Cemal Var, Ahmet Doğan, Ersin Doğan, Muhammet Kodalak ve Turgay Kardeş yönetim kurulu asil üyeliklerine, Vedat Kılıç, Necati Kalem, Sedat Can Özsoy, Ferhat Başkaya, Metin Kopya, Erhan Kaya ve Yusuf Hancıoğlu yönetim kurulu yedek üyeliklerine, Nilüfer Öztürk, Ümmühan Meral ve Ahmet Kanık denetim kurulu asil ve Esra Açıldı, Gürcan Kuş ve Abdülkerim Yıldız’da denetim kurulu yedek üyesi seçildiler.

Seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra açıklama yapan başkan Mustafa Demiralay, genel kurullarına katılan üyelerine ve misafirlere teşekkür etti ve seçim bitti artık çalışma zamanı dedi.

Yapılan kongreye Belediye Başkanı Bilal Soykan, Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, siyasi partilerin İlçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Halkbank Şube Müdürü Dursun Ali Mollaoğlu, Akyazı Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanı Ahmet Durmuş, Sakarya Sebzeciler Odası başkanı Muzaffer Kabacan, Heindek Esnaf Odası başkanı Mehmet Yaşar Demirel, Sakarya Sandalyeciler Odası Başkanı Muhittin Kılıç, Sakarya İnşaatçılar Odası başkanı Hasan Pınarcı, Sakarya Kahveciler Odası başkanı Mehmet Altay, Sakarya Şekerciler Odası başkanı Suat Demirel,  Sakarya Terziler Odası Başkanı İbrahim Çokluk ve Akyazı’da faaliyetlerini sürdüren SESOB’a bağlı Oda başkanları katıldı. 

 

SALİM ÖZYILMAZSALİM ÖZYILMAZ