Akyazı Siyaset
Giriş Tarihi : 19-12-2023 16:27

BBP Akyazı İlçe başkanı Yolcu: “ Ankara’dan umutlu döndüm “

​​​​​​​Büyük Birlik Partisinin Ankara’da düzenlediği genişletilmiş istişare toplantısına katılan Akyazı İlçe başkanı Naim Yolcu Ankara’dan umutlu döndü.

BBP Akyazı İlçe başkanı Yolcu: “ Ankara’dan umutlu döndüm “

Büyük Birlik Partisinin Ankara’da düzenlediği genişletilmiş istişare toplantısına katılan Akyazı İlçe başkanı Naim Yolcu Ankara’dan umutlu döndü.

Genel Başkanları Mustafa Destici’nin Genel Merkez tarafından düzenlenen istişare toplantısında yaptığı konuşmada önemli konulara değindiğini ve önemli mesajlar verdiğini söyleyen BBP Akyazı İlçe başkanı Naim Yolcu, özellikle konuşmasını Mahalli seçimlerle ilgili bölümünde Mart 2024 ayında yapılacak olan belediye başkanlığı ve belediye meclisi üyeliği seçiminde partilerinin kendi adayları ile vatandaşın karşısına çıkma ihtimalinin yüksek olduğu fikri bende oluştu. Genel başkanımız bu konuda toplantıya katılanlara 10 gün daha sabredin o zaman her şey daha netlik kazanacak diye de mesaj vermeyi ihmal etmedi dedi.

Şimdi gözler BBP Genel Merkezinin 10 gün sonra yapması beklenen açıklamasına çevrildi.  Açıklamada “bu seçime biz kendi adayımızla giriyoruz mu denilecek. Yoksa İttifak tarafından belirlenecek olan adayı mı destekleyeceğiz mi denilecek. Akyazı’da bu açıklama merakla beklenen bir konu haline geldi.

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı