Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 18-07-2023 22:36

Başkan Soykan temizlik işçilerine teşekkür etti

​​​​​​​Akyazı belediye başkanı Bilal Soykan, yoğun bir çalışma içinde olan temizlik işçilerini ziyaret ederek, kendilerine kolaylıklar diledi

Başkan Soykan temizlik işçilerine teşekkür etti

Akyazı belediye başkanı Bilal Soykan, yoğun bir çalışma içinde olan temizlik işçilerini ziyaret ederek, kendilerine kolaylıklar diledi ve başarılı çalışmalarından ötürü de tebrik ve teşekkür etti.

Akyazı belediyesi olarak daha temiz bir Akyazı için çalıştıklarını, bu çalışma grubunda yer alan ve önemli bir yere de sahip olan temizlik işçilerimizi Yeni Mahallede aşırı sıcağa rağmen sürdürdükleri çalışma alanında ziyaret ettik ve bu çalışmalarından ötürü personelimizi tebrik ettik diyen belediye başkanı Bilal Soykan, Akyazı belediyesi olarak tek hedefimiz var o da hemşerilerimize hizmetin en iyisini ve güzelini vermektir. Temiz bir Akyazı da bu hedeflerimizin arasındadır. Bu konuda mesai mefhumu gözetmeden çalışan temizlik işçilerimiz belirlediğimiz hedefe bizi ulaştıracak önemli unsurlardan biridir. Ortada bir başarı varsa en büyük payda onlarındır dedi.

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı