Akyazı Siyaset
Giriş Tarihi : 01-01-2024 22:22

Atom karınca Murat

​​​​​​​31 Mart günü yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Ak Partiden Akyazı Belediye başkanlığı için aday adayı olan Akademisyen Murat Tepeçınar’ın sürdürmekte olduğu siyasi amaçlı çalışmalar

Atom karınca Murat

31 Mart günü yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Ak Partiden Akyazı Belediye başkanlığı için aday adayı olan Akademisyen Murat Tepeçınar’ın sürdürmekte olduğu siyasi amaçlı çalışmalar Akyazılılar tarafından takdirle karşılanıyor.

Sahada Murat kardeşimizden başkasını göremiyoruz diyen Akyazılılar yorulmadan usanmadan cadde cadde, mahalle mahalle, dükkan dükkan, dolaşan, Akyazı’da sıkmadık el, hal hatır sormadığı tek bir vatandaş bırakmayan Murat Tepeçınar’a Akyazılılar “Atom karınca” lakabı taktılar.

Çalışkanlığı, sevimliliği, cana yakınlığı ile kısa sürede Akyazıların büyük sevgisi kazanan Murat Tepeçınar’da genç ve dinamik biriyim. Görev verilmesi halinde Akyazı’mızı layık olduğu seviyeye çıkarma sözünü şimdiden veriyorum dedi ve gittiği yerlerde kendisini hoş karşılayan Akyazılılara da teşekkür etti.

 

 

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı