Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 30-11-2023 18:08

Akyazılı şoförler taramadan geçti

​​​​​​​Akyazı Şoförler Odası Odasına kayıtlı şoför esnafı Fizyoterapi Rehabilitasyon Araştırma görevlisi Nurgül Şen ve ekibi tarafından eğitildi,

Akyazılı şoförler taramadan geçti

Akyazı Şoförler Odası Odasına kayıtlı şoför esnafı Fizyoterapi Rehabilitasyon Araştırma görevlisi Nurgül Şen ve ekibi tarafından eğitildi, daha sağlıklı bir yaşam için uygulamalar yapıldı.

Şoförler Odasında gerçekleşen ilk seansa katılan şoförlere kas-iskelet sistem sorunlarının tespiti ve çözümü, günlük hayatta ağrıları azaltacak doğru egzersizlerin nasıl yapılacağı konularında bilgiler veren Fizyoterapist Nurgül Şen, bu çalışmanın tüm şoför esnafını kapsadığını söyledi ve seansların bundan sonrada devam edeceği bilgisini verdi. 

Akyazı Şoförler Odası başkanı Şaban Özdemir de konuyla ilgili şu bilgileri verdi. “Odamıza kayıtlı çalışan şoför esnafımızın daha sağlıklı bir şekilde çalışmalarına yardımcı olmak, zaman zaman oluşan bazı meslek rahatsızlıklarından pratik egzersizlerle nasıl kurtulanabilir konularında bilgiler vermek için bu projemizi hayata geçirdik. Hepimiz için önemli olan sağlıklı bir yaşamdır” açıklaması yaptı. 

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı