Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 24-01-2024 16:02

Akyazı’da trafik çekilmez noktada 

​​​​​​​Akyazı’da trafik her geçen gün çekilmez noktalara hızla ilerliyor. Trafik karmaşasının çile olarak çekiliyor olmasının en önemli nedeni Akyazı’da yeterli otoparkların olmaması olarak gösteriliyor.

Akyazı’da trafik çekilmez noktada 

Akyazı’da trafik her geçen gün çekilmez noktalara hızla ilerliyor. Trafik karmaşasının çile olarak çekiliyor olmasının en önemli nedeni Akyazı’da yeterli otoparkların olmaması olarak gösteriliyor. Akyazılılar, bir taraftan ilçede araç sayısının fazlalığına göre yeterli sayıda otopark olmamasına dikkat çekerken, diğer taraftan da trafik sıkışıklığının araçların ana arterlerde gelişi güzel park yapmasından da kaynaklandığını söylüyorlar.

Bahse konu edilen sorun kökünden çözülene kadar Akyazı Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri ile belediyle zabıtasının ortaklaşa çalışarak, gelişigüzel yapılan parklara izin vermeyerek geçici de olsa sorunu çözmesi gerektiğinin altını çizen Akyazılılar, bu konuda kimin üz erine ne görev düşüyorsa onların görevlerini layıkı ile yapması çağrısında bulunmayı da ihmal etmiyorlar.

 

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı