Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 12-01-2024 12:55

Akyazı Nevruz Banoğlu ilkokulunda düzenlenen etkinlikte ilçe bürokratları ile öğrenciler bir araya geldi.

​​​​​​​Okul Salonunda düzenlenen etkinlikte öğrenciler sordukları sorularla ilçeyi yönetenleri terletti.  “Büyünce Ne Olsam?” başlıklı etkinlikle unutulmaz bir gün

Akyazı Nevruz Banoğlu ilkokulunda düzenlenen etkinlikte ilçe bürokratları ile öğrenciler bir araya geldi.

Okul Salonunda düzenlenen etkinlikte öğrenciler sordukları sorularla ilçeyi yönetenleri terletti.

 “Büyünce Ne Olsam?” başlıklı etkinlikle unutulmaz bir gün geçiren öğrenci ve öğretmenler ilçeyi yönetenleri hem tanıdılar ve hem de sorularına cevapları almış oldular.

Kaymakam Mustafa İkbal EKŞİ’nin de katıldığı  etkinlik. İlçemiz adliyesi hakimlerinden  Turgay NAS’ın önerisi ile gerçekleşti.

Etkinliğe Kaymakam Mustafa İkbal EKŞİ, Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Aksoy AĞTÜRK,  Emniyet Müdürü Yılmaz DEMİREL,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR, Müftüsü Kamil Özcan DEMİR, Başhekimi Yavuz TEPEÇINAR, İtfaiye Müdürü Taner ESİN, Jandarma Kıdemli Üstçavuş Ethem DEMİRCİ ve Jandarma Teğmenler İlhan GİRGİN ile Fatih DEMİRCAN’a katıldılar. Katılımcılar kendi görevleri ile ilgili bilgiler verdiler daha sonra da öğrencilerin sorularını ve isteklerini dinleyerek cevaplandırdılar.

Okul Müdürü Soner Arabacı Öğrencilerimiz, toplumun farklı alanlarında hizmet veren bu değerli isimlerle interaktif bir ortamda soru-cevap şeklinde geçen etkinlikte, kariyer yolları, kişisel gelişim ve toplumsal konular hakkında önemli bilgiler edindiler. Etkinlik, öğrencilerimizin vizyonunu genişleten ve onları geleceğe hazırlayan bir deneyim oldu diyerek Sayın Hakimimiz Turgay NAS ve diğer bütün özel konuklarımıza, öğrencilerimizin ufuklarını genişleten katkıları için teşekkür ederiz. Etkinliği titizlikle planlayan sınıf öğretmenlerimiz Sevgi KARA ve Yusuf KOPYA’ya  teşekkür ediyorum dedi.

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı