Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 04-04-2022 09:47   Güncelleme : 04-04-2022 09:47

AKYAZI NET 20. YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI

Akyazı’nın saygın İnternet Haber Sitelerinden biri olan Akyazı Net 20. Kuruluş yıl dönümünü Köşk Garden

AKYAZI NET 20. YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI

 

Akyazı’nın saygın İnternet Haber Sitelerinden biri olan Akyazı Net 20. Kuruluş yıldönümünü Köşk Garden Kuzuluk Restoran’da verdiği iftar yemeğinde dostları ve sevenleriyle birlikte kutlamanın keyfini yaşadı.

Akyazı Net’in geleneksel hale getirdiği yaş günü kutlaması bu yıl Köşk Garden Kuzuluk Restoranda  yapıldı. Ramazan ayı nedeniyle kutlama oruçların açılmasıyla başladı. İftar yemeğine ve yaş günü kutlamasına katılan seçkin davetliler bir taraftan neşe ve mutluluk içinde yemeklerini yerlerken diğer taraftan da tatlı tatlı sohbet etmeyi ihmal etmediler. Yemek sonrası dua geceye katılan İlçe Müftüsü  Kamil Özcan Demir tarafından yapıldı. Demir Ramazanın bolluğundan ve bereketinden bahsederek, böylesine güzel bir akşamda bizleri bir araya getiren Allah’ımıza şükür ediyorum, bu vesileyle de İlçemizin başarılı haber sitesi olan Akyazı Net’inde yaş gününü tebrik ediyorum dedi.

Geceyle ilgili konuşma gazeteci Salim Özyılmaz’dan geldi. Özyılmaz Akyazı Net’in okurlarına ve takipçilerine doğru haber aktarımı konusunda hassas olduğunu söyledi geride bıraktığı 20 yıl içinde bu düstura uyduğunu, bugün en çok okunan ve takip edilen haber sitesi olmasını da buna bağlıyorum dedi ve konuşmasını Akyazı Net’e bundan sonraki yaşamında da başarılar diliyorum ve çizgisini bozmadan devam ettiği sürece de zirvedeki yerini koruyacağına olan inancım tamdır ifadelerini kullandı.

Pasta kesildi

Yemek sonrası Akyazı Net’in 20. Yaş günü anısına hazırlanan pasta İlçe Kaymakamı Yakup Güney, Belediye Başkanı Bilal Soykan,Akyazı Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Turan,İlçe Müftüsü Kamil Özcan Demir,İlçe Jandarma Komutanı Semih Gümüşbaş,Akyazı ilçe Emniyet Müdürü Hasan Fehmi Talay,Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca ve  Akyazı Net İnternet genel yayın yönetmeni Alaattin Onur ve Gazeteci Salim Özyılmaz tarafından birlikte kesildi.

Plaket takdimi yapıldı

Akyazı Net geleneksel iftar yemeği ve yaş günü kutlamasını bir başka gelenek hale getirdiği plaket takdimini de gerçekleştirdi. Akyazı’da görev yapan bir kısım gazetecilerden oluşan heyet tarafından pandemi sürecinde başarılı bulunan Op. Dr. Burhan Gençer Genel Cerrah,Uz. Dr. Asiye Güngörmüş Köse Dahiliye Uzmanı,Uz. Dr. Bahattin Polat Göğüs Hastalıkları Uzmanı ,Uz. Dr. Gökçen Kayan İntaniye Uzmanı’na Akyazılıların sağlığı için yaptığınız başarılı çalışmalar için, Murat Pehlivan SEDAŞ Akyazı İşletme Müdürü,Ömer Faruk Duman SASKİ Akyazı Müdürü ,Seçkin Yıldırım Belediye Fen İşleri Müdürü Çetin geçen kış şartlarında yaptığınız olağanüstü çalışma ve Akyazılılara verdiğiniz hizmetler özellikle çarşı projesi çalışmaları nedeniyle ayrıca Veysel Meydan Akyazı İlçe Tarım ve Hayvancılık ,Müdürü Adem Altun Akyazı İlçe Gençlik ve Spor Müdürüne Kurumsal olarak Akyazılılara verdiğiniz hizmet nedeniyle teşekkür plaketi ilçe protokolü tarafından takdim edildi.BBP ilçe başkanı Naim Yolcu da Alaattin Onur'a 20 yıl anısına plaket takdim etti.

Nezih bir ortamda gerçekleşen ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden mutlu ve huzurlu akşam içilen çay ve kahveler, yapılan sohbetlerle devam etti ve neşe içinde de son buldu. İftar yemeği ve yaş günlerine katılanlara Akyazı Net Haber Sitesi sahibi Alaattin Onur, Editör Davut Kaya bir taraftan misafirlerine teşekkür ederken, diğer taraftan da ev sahipliği konusunda misafirlerinden tam not almayı başardılar. Tam not alanlardan biri de Köşk Garden Kuzuluk Restoran çalışanları oldu.

Akyazı Net tarafından düzenlenen görkemli ve mutlu geceye Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Turan,, J. Komutanı Semih Gümüşbaş , İlçe Müftüsü Kamil Özcan Demir, CHP İl başkanı Ecevit Keleş,Hendek belediye başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır,CHP Akyazı ilçe başkanı Mustafa Sağır, Büyükşehir belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı İrfan Kardeş,Akyazı belediye başkan yardımcıları Mehmet Öztürk ve Ali Özer, Gazeteciler Zafer Tokuş,Hüseyin Cumali ,Murat Uygun,Kenan Certel,Nurettin Eryılmaz,Hakan Turhan,Sefa Polat,Orhan Topçu,Yusuf Kılıç, Kadir Kazın,Murat Diri,Hüseyin Can İgdir, İsmail Çetintaş, Serhat Yılmaz,radyocu ve sunucu Remzi Armağan,Şoförler Odası başkanı Şaban Özdemir, Dokurcun eski belediye başkanı  Ruhi Yılmaz, Akyazı Devlet hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar, Başhekim yardımcısı Dr. Savaş Taşkıran, Akyazı Devlet Hastanesi müdürü Ayla Soylu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz, Dr. Yaşar Yılmaz, Ortapedi Uzmanı Dr. Cabbar Yılmaz, Diş Hekimi Çetin Savcı, AK Belde AŞ Genel müdürü Fevzi Bora, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş, 15 Temmuz Derneği Akyazı Şube Başkanı Ali Gezer, BBP İlçe Başkanı Nayim Yolcu, Kuzuluk Orta Mahalle Muhtarı Murat Çakmakçı, İş adamı Faik Serkan Atilla, Adnan Gezer,Selman Demirtaş,Abdullah Gezer,Mimarlar odası eski başkanı Sami Kafadar, Esnaf kredi Koopertafi başkanı Ahmet Durmuş, Onur Rent A Car işletmecileri Kerim Onur, Taha Onur,Furkan Onur, ve plaket alanlar ile kalabalık davetli katıldı.

Sakarya ve Akyazı'nın en önemli haber sitelerinden olan AKYAZI-NET' ailesine BİZİM AKYAZI ailesi olarak nice yaş günleri diliyoruz.

 

SALİM ÖZYILMAZSALİM ÖZYILMAZ