Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 22-05-2024 22:33

Akyazı İnönü Anaokulu Geleneksel Futbol ve Voleybol müsabakaları nefes kesti.

​​​​​​​Akyazı İnönü Anaokulu’nda her yıl geleneksel olarak düzenlenen veliler arası futbol ve voleybol müsabakaları öğrenci velilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Akyazı İnönü Anaokulu Geleneksel Futbol ve Voleybol müsabakaları nefes kesti.

Akyazı İnönü Anaokulu’nda her yıl geleneksel olarak düzenlenen veliler arası futbol ve voleybol müsabakaları öğrenci velilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen babalar arası “Benim Babam Şampiyon Futbol Dostluk Maçı” ve anneler arası voleybol müsabakası velilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Akyazı 54 Park Spor tesislerinde 17 Mayıs Cuma günü yapılan babalar arası futbol müsabakasında toplamda 4 takım kıyasıya mücadele ederken öğrenciler ve anneleri tribünden sahada ter döken babalarına coşkuyla destekte bulundular.

Karşılaşmaların hakemliğini Seda Saka Çevik ile Gamze Aydın yaparken, okul idarecisi Hasan Anıl KATKAT maçların ardından katılımcılara madalya takdiminde bulundu.

Öte yandan Akyazı Spor Kompleksi Cevat Ayhan Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen Anneler Arası Voleybol Müsabakası da oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

Öğrenci annelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen maçlar oldukça eğlenceli geçerken, okul müdürü Sebiha YAZICI katılımcılara teşekkür ederek, madalyalarını takdim etti.

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı