Akyazı Güncel
Giriş Tarihi : 15-12-2023 16:33

AKİMDER’den başarılı öğrencilere eğitim bursu

Akyazı İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği ile Akyazı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü arasında burs protokolü imzalandı.

AKİMDER’den başarılı öğrencilere eğitim bursu

Akyazı İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği ile Akyazı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü arasında burs protokolü imzalandı. Yapılan protokole göre; Okul idaresi tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilerle, Orta Okul başarı puanı 85 ve üzerinde olan öğrencilere her ay burs verilecek. Burs verme işlemi Aralık 2023 ayı ortalarında başlayacak ve eğitim yılı süresince devam edecek.  

AKİMDER başkanı İsmail Kahya, İmam Hatip Lisemiz yönetimi ile yaptığımız protokolü içinde bulunduğumuz ay içinde hayata geçiriyoruz. Derneğimiz ve Okul yönetimi tarafından tespit edilen öğrencilerimize her ay öğrenci başına 300’er lira karşılıksız burs vereceğiz. Dernek olarak ekonomik gücümüz arttıkça ve hayırseverler tarafından da desteklendiğimiz sürece ihtiyaç sahibi öğrencilerimizle, çalışkan öğrencilerimize miktarları arttırarak burs vermeye devam edeceği dedi ve yapılan protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı