Akyazı Siyaset
Giriş Tarihi : 06-12-2023 18:11   Güncelleme : 06-12-2023 18:15

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYINDAN DESTEK TURLARI

​​​​​​​AK Parti  Akyazı Belediye Başkan Aday Adayı Murat TEPEÇINAR mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Salı günü Dokurcun’da vatandaşlarla buluşan TEPEÇINAR Dokurcun sakinleri ile sohbet etti. 

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYINDAN DESTEK TURLARI

AK Parti  Akyazı Belediye Başkan Aday Adayı Murat TEPEÇINAR mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Salı günü Dokurcun’da vatandaşlarla buluşan TEPEÇINAR Dokurcun sakinleri ile sohbet etti.  Vatandaşların beklentilerini ve isteklerini dinledi. Dokurcun halkı; genç, dinamik, uygulanabilir projeleri ve özellikle sosyal ilişkilerinden dolayı Murat TEPEÇINAR’ı desteklediklerini ve Akyazı’ya bir değer katacağını ifade ettiler.

Tepeçınar yaptığı açıklamada “ Merkez de bulunan ve kırsalda bulunan mahallelerimiz açısından hiçbir ayrım yapmadan eşit şekilde hizmet etmeye gayret edeceğiz. Biz Akyazı’yı Eşit Hizmet Adil Yönetim , Herkese hizmet Her yere hizmet zihniyetiyle yöneteceğiz. Dokurcun halkının bize olan yaklaşımı ve teveccühü bizi mutlu etti. Halkımızın her bir ferdinin düşüncesi ve istekleri bizim için çok değerlidir. Nasip olur da bu görev bize tevdi edilirse Akyazı’da sosyal belediyecilik konusunda örnek faaliyetler yürütülecektir.  Dokurcunlu kardeşlerimizin göstermiş olduğu misafirperlikten dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ederim. “ dedi.

 

 

 
 
Bizim AkyazıBizim Akyazı

Bizim Akyazı