Akyazı Asayiş
Giriş Tarihi : 06-06-2022 22:22

AKYAZI’DA 3 AYRI KAZA YARALILAR VAR

İlk kaza D-140 karayolu Reşadiye Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Pat Pat diye isimlendirilen tarım aracı kaza yaptı.

AKYAZI’DA 3 AYRI KAZA YARALILAR VAR

İlk kaza D-140 karayolu Reşadiye Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Pat Pat diye isimlendirilen tarım aracı kaz a yaptı. Kazada pat pat sürücüsü yaralandı.  Başından yaralanan sürücü kaza mahalline gelen 112 sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından tedavi için Akyazı Devlet Hastanesine kaldırıldı.  

İkinci kaza Akyazı Ada Caddesinde meydana geldi. Ada caddesinden çarşı istikametine gelmekte olan motosiklet Kuzuluk durağı yakınlarında tali yoldan ana yola çıkmak isteyen halk dilinde pat pat olarak anılan tarım aracı ile çarpıştı. Kazada yere düşen motosiklet sürücüsü yaralandı. Yaralıya ilk müdahale kaza anında oradan geçmekte olan Jandarma tarafından yapıldı ve yine Jandarma ekibi kazayı 112 acil çağrı merkezinden de yardım istedi.

Kaza mahalline gelen sağlık ekibi yaralıya ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Akyazı Devlet Hastanesine kaldırdı. Burada yapılan muayene sonucu yaralı motosiklet sürücüsü Sakarya Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi.

Üçüncü kaza ise Akyazı’ya bağlı Vakıf Mahallesinde meydana geldi. Kazada otomobil ile traktör çarpıştı ve sürücüler yaralandı. Traktör sürücüsü kaza mahallinde ve ayakta tedavi edilirken otomobil sürücüsü 112 sağlık ekibi tarafından ilk müdahalenin ardından tedavi için Akyazı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Hem Polis hem de Jandarma kendi bölgelerindeki kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Bizim AkyazıBizim Akyazı