Vefat
Giriş Tarihi : 27-01-2022 19:01   Güncelleme : 27-01-2022 19:01

EVİNDE BAŞINDAN VURULMUŞ HALDE BULUNDU ŞÜPHELİ İKİ KİŞİ GÖZALTINDA

Akyazı Batakköy Mahallesinde sabah saatlerinde evinde başından vurularak ölü halde bulunan Erdem Özdemir’in

EVİNDE BAŞINDAN VURULMUŞ HALDE BULUNDU  ŞÜPHELİ İKİ KİŞİ GÖZALTINDA

Akyazı Batakköy Mahallesinde sabah saatlerinde evinde başından vurularak ölü halde bulunan Erdem Özdemir’in cinayete kurban gittiği belirlendi.

 

Edinilen bilgilere göre Akyazı’da çay ocağında çalışan Batakköy Mahallesi'nde yaşayan Erdem Özdemir'in işe gitmemesi üzerine çalışma arkadaşları telefonla kendisini aradı. Telefonla kendisine ulaşamayan mesai arkadaşları Özdemir'in kardeşine haber verdi.    Eve gelen kardeşi Özdemir'i yerde kanlar içinde buldu. 

 Olay yerine Çağrılan 112 ekibinin yaptığı kontrolde Özdemir'in hayatını kaybettiği belirlendi. Erdem Özdemir'in silahla başından 2 kurşunla vurulduğu tespit edildi.  

Olay yerine gelen Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğüne evin çevresini güvenlik şeridiyle çevirerek önlem aldılar.

 Olay yeri inceleme ekipleri de cumhuriyet savcısı ile birlikte inceleme yaptı.   Yapılan ilk incelemede Özdemir'in silahla başının arka kısmından tabanca ile vurulduğu tespit edildi. 

Polis cinayetle ilgili çrvre güvenlik kameraları parmak ve ayak izi çalışmaları başlattı.

Evli ve bir çocuk babası olan Erdem Özdemir'in cenazesi Savcılık tarafından yapılan incelemeler sonrası kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi için Korucuk'taki Adli tıp Merkezi'ne gönderildi.

Erdem Özdemir cinayetinde 2 gözaltı

Akyazı Batakköy Mahallesinde sabah saatlerinde evinde başından vurularak öldürülen Erdem Özdemir’in cinayetinde Akyazı ilçe Emniyet Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar sonrası olaya karıştığı iddiasıyla Ö.K. ve A.B. adlı kişiler gözaltına alındı.  

 

Akyazı Savcılığı ve Polis tarafından olay yerinde yapılan incelemelerde dün gece saatlerinde evinde öldürüldüğü ortaya çıkan Erdem Özdemir katillerinin yakalanması için çalışma başlatılmıştı.

Akyazı savcılığının olay yerinde yaptığı inceleme, Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polislerin geniş çaplı araştırması sonucu Ö.K. adlı bir kişi gözaltına alındı.

Polis olaya karıştığı belirlenen ikinci kişiyi yakalama çalışmalarına devam ediyor

 

Salim ÖzyılmazSalim Özyılmaz