SESSİZ DOSTLARA KONFORLU BAKIMEVİ


Bu makale 2021-08-27 22:41:27 eklenmiş ve 175 kez görüntülenmiştir.
Salim Özyılmaz

 

Akyazı belediyesi anlamı yüksek bir hizmete imzasını attı. Sessiz dost dediğimiz hayvanlar için Türkormanköy Mahallesi sınırları içinde yapılan tesis gerçek manada mükemmeldi.

Bugün bu tesisin açılışı için sessiz dostlarımızın yeni yaşam alanındaydık. Gördüğümüz manzara çok güzeldi ve muhteşemdi.

Belediye başkanı Bilal Soykan konuşmasında tesisin 700 bin liraya mal olduğunu söyledi. Böyle hizmete ben şahsen helal olsun derim.

Başkan Soykan’ı konuşmasından sonra hayvan sever derneklerin yöneticileri ile çocuk kulübü üyeleri adeta çiçek yağmuruna tuttular. Kendisine teşekkür ettiler ve çiçeklerinin yanında birer de plaket takdiminde bulundular.

Tesiste başlarında bir Veteriner Hekim olduğu halde 7 personel çalışacak ve sessiz dostlarımızın her türlü bakım ve rehabilitasyon işlemleri bu tesiste yapılacak

Alanda güzel, tesiste güzeldi. O tesiste şu an için bakımları yapılan kedi ve köpekler hepsinden de güzeldi. Ben bir kez daha başkan Soykan’ı ve kendisine bu konuda destek veren herkesi tebrik ediyorum ve bir kez daha tamamına “helal olsun size” diye içimden gelen duygularımı ifade etmek istiyorum.

Bu anlam yüklü tesisin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Konuşması gerekenler kürsüye gelip konuşmalarını yaptılar. Konuşmalarına başlarken açılışa katılanların isimlerini veya sıfatlarını bir bir sıraladılar ama Belediye başkanı Soykan’ın haricinde hiçbir konuşmacı özellikle de açılışa katılan Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve aynı zamanda AK Parti Genel Başkan yardımcısı olan Ali İhsan Yavuz’un konuşmalarında kalabalık bir şekilde açılışa katılan Muhtarlardan bahsetmemiş olmaları dikkat çekti. Daha sonra konuştuğum Muhtarlar ise üzüldüklerini, hatta kırıldıklarını ifade ettiler ve kendilerinden bahseden tek konuşmacı olan belediye Başkanı Bilal Soykan’a teşekkür ettiler.

Muhtarlar mihenk taşıdırlar. Onlar hepimiz için olmazsa olmazlardır. Başkanları ile birlikte çok sayıda muhtar böyle bir törene katılıyorlarsa siyasi konuşmacıların onların isimlerini zikretmemesi her zaman dikkat çeker. Siyasilere hatırlatmak isterim.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
bizimakyazi.com
© Copyright 2021 akyazı. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
BÖLGE HABERLERİ