Neden yalnız kaldık


Bu makale 2021-07-11 00:36:47 eklenmiş ve 51 kez görüntülenmiştir.
Salim Özyılmaz

Akyazı olarak büyük bir sel felaketi yaşadık. Bu felakette bir de can kaybımız oldu. Mal kayıplarını ve belediyenin yaptığı ancak sel sularının alıp götürdüğü çalışmalarını saymıyorum. Keşke can kaybımız olmasaydı.

Giden mal kayıpları bir şekilde telafi edilecek ama kaybettiğimiz canı geri getirmek elbette mümkün değil.

Felaketi yaşayanlar böyle durumlarda dostlarını yanında görmek isterler. Üzülerek ifade etmeliyim ki, yaşadığımız o felakette dost bildiklerimizin önemli bir kısmını yanımızda göremedik. Dost bildiklerimiz hem bizi hem de belediye başkanımızı yalnız bıraktılar. Bunu da unutmayacağız.

Kimleri göremedik; Oylarımızla Ankara'ya gönderdiklerimizin hiç birini göremedik. Sağır Sultanın duyduğu felaketi onlar duymadı. Demek biz Ankara'ya duyma engelli olanları göndermişiz. Bundan sonra daha dikkati olmalıyız.
Büyükşehir başkanı ile Ak Parti Il başkanını da olmaları gereken günde Ankara'da oldukları için yanımızda göremedik.

Göremediklerimiz çok ama ben gördüklerimize dönüp onlara teşekkür etmek istiyorum.Ilk teşekkürüm Sayın Valimize olacak. Felaketin ilk anından itibaren yanımızdaydı. Allah razı olsun. Bir diğeri SASKI Genel Müdürü Yiğit Turan'dı.

Kısaca yanımızda olanlara teşekkür ediyorum. Olmayanları da şiddetle kınıyorum. Özellikle de vekillerimizi. Hesap günü yaklaşıyor. Vakti geldiğinde hesaplarını soracağız. Bilsinler istiyorum.


Yazıma Alaattin Onur kardeşimin yazdığı yazının da yerinde ve güzel bir yazı olduğunu, altına imzamı attığımı belirterek noktayı koyuyorum.Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
bizimakyazi.com
© Copyright 2021 akyazı. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
BÖLGE HABERLERİ