MİLLİ BADMİNTONCUMUZ HÜSEYİN AKİF BALKANLARI SALLADI

13 Yaş altı Milli Badmintoncumuz Hüseyin Akif Koç Milli Takımla İlk defa Katıldığı Balkan Şampiyonasında
Bu haber 2018-10-21 21:05:39 eklenmiş ve 678 kez görüntülenmiştir.

 

13 Yaş altı Milli Badmintoncumuz Hüseyin Akif Koç Milli Takımla İlk defa Katıldığı Balkan Şampiyonasında Büyük başarı elde ederek Tek erkekler, çift erkekler ve milli takımla birlikte 3 şampiyonluk elde etti.

Bulgaristanda yapılan Balkan şampiyonasının ilk gününde yapılan müsabakalar sonunda Badminton Milli takımımız takım halinde şampiyon olmasının ardından 2. Ve 3. Gün ferdi misabakalar yapıldı.

Akyazı’lı Milli Badmintoncumuz Hüseyin Akif Koç tek erkeklerde 1. Maçı bay geçen oyuncumuz 2. Maçta Romen rakibini, 3 maçta Bulgar,Yarı finalde Türk rakibi ve Finalde Romen rakibini mağlup ederek Balkan Şampiyonluğuna ulaştı.

Oyuncumuz Çift Erkeklerde arkadaşı Melih Kaan Yavuz ile birlikte ilk maçı bay geçtiler. 2. Maçı Romen rakipleri ile yarı final maçını Bulgar ve final maçını da Samsun’lu Türk arkadaşları ile yaparak şampiyonluğa ulaştılar.

Badminton sporunun Akyazı ve Sakarya’da tanınmasında büyük emekleri olan ve yetiştirdiği oyuncularla başarıdan başarıya koşan Milli Antrenör Adnan Bak şampiyona sonrasında büyük bir mutluluk yaşarken yıllarca yaptığımız düzenli ve disiplinli çalışmamızın nihayet uluslar arası alanda da sonuçlarını almaya başladık. Bu başarıda antrenör arkadaşım Duygu Kar’ın da katkısı çok büyük oldu. Oyuncumuzu velilerini tebrik ediyorum. Bundan sonra önümüz açık. Bundan böyle arkadan gelen sporcularımızı da kürsülerde göreceğimize inanıyorum. 3 Kupa ile Akyazı’ya dönüyoruz. Bekle bizi Akyazı dedi.

 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
BADMİNTON
ADNAN BAK 2018-10-23 21:23:58
GELDİĞİ GÜNDEN BERİ BADMİNTONCULARIN ÇALIŞMASINI ENGELLEYEN,ÇALIŞMA SAATLERİNİ KISALTAN, BADMİNTONCULARIN ÇALIŞMA SAATLERİNİ ASAŞ FABRİKASININ BASKETBOLCULARINA TAHSİS EDEN,DAHA SONRA VOLEYBOLCULARA VEREREK BADMİNTONCULARIN ÇALIŞMA SAATİNİ İYİCE KISALTAN.BALKAN ŞAMPİYONASI ÖNCESİ IŞIKLARI KAPATARAK ANTRENMANLARINI YARIDA KESTİREN.SON GÜN İSE POTA ARKASINDAKİ FİLEYİ SÖKEREK ÇALIŞMAMIZI ENGELLEYEN. SPOR SALONUNU BABASININ ÇİFTLİĞİ GİBİ KEYFİ OLARAK İDARE EDEN AKYAZI SPOR İLÇE MÜDÜRÜNÜN BÜTÜN BALTALAMALARINA RAĞMEN BAŞARIYA ULAŞTIK.
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Akyazı Spor haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
bizimakyazi.com
© Copyright 2019 akyazı. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
BÖLGE HABERLERİ