AMATÖRLER SAHADA

24 takımın adını Bölgesel Amatör Lig'e yazdırmak için
Bu haber 2018-09-27 21:57:53 eklenmiş ve 579 kez görüntülenmiştir.

24 takımın adını Bölgesel Amatör Lig'e yazdırmak için yarışacağı Süper Amatör Ligi ve 48 takımın Süper Amatör Ligi'ne çıkmak için mücadele edeceği 1. Amatör Ligi bu hafta start alıyor.

Süper Amatör takımlarımızdan As Akyazıspor ve Alaağaçspor  a gurubunda mücadele ederken diğer takımımız Harunusta ise  B gurubunda maçlarını oynayacak.

Takımlarımızdan As Akyazıspor yeni yönetimi ile ve yaptığı transferlerle ilk önce şampiyonluk sonra Bölgesel Lig ve 3. Ligi hedef olarak belirledi.

Süper amatörlerimize ve diğer takımlarımıza centilmence bir mücadele sonunda şampiyonluklar diliyoruz.

İŞTE HAFTANIN MAÇLARI

A GRUBU

28.09.2018 Cuma

Harmanlıkspor - Söğütlüspor (Karaman Suni)

29.09.2018 Cumartesi 14.00

Harbişspor - Aşağıkirazcaspor (Erenler Çim)

Sakarya Tüvasaşspor - Sapancagençlikspor (Ekrem Karaberber Tesisleri)

Alaağaçspor-Geyvespor (Kuzuluk Suni)

Asakyazsıspor - Kocaalisahilspor (Akyazı Suni)

Hendekdereköyspor - Karasuyalıspor (Hendek Suni)

B GRUBU

30.09.2018 Pazar 14.00

Kışlaçayspor - Arifiye Kalaycıspor (Kışlaçay)

Akovabarışspor - Sakarya Kırkpınarspor(Akova Sahası)

Harunustaspor - Pamukova1968 (Kuzuluk Suni)

Erenlerspor - Kocaalispor (ArifiyeKalaycı Suni)

Arifiyespor - Karasugüvenspor (Arifiye Belediye Kompleksi)

Adapazarı - Ferizlispor (Karaman Suni)

1. Amatör Küme ilk hafta fikstürü;

A GRUBU

29.09.2018 Cumartesi

Karapürçekspor - Çamlıcabeldespor (Akyazı Suni) Saat:18.00

Hanlıköyspor - Geyvebayatspor (Hanlı Sahası) Saat:16.00

Hacıkışlaspor - Karasukültürgençlikspor (Hendek Suni) Saat:12.00

YeniAlandüzüspor - Akyazıçınarlıkspor (Karaman Suni) Saat:20.00

Sakaryacaddesispor - Taşburunspor (Arifiye Kalaycı Suni) Saat:20.00

Küçücekbeldespor - Şeyhvarmazspor (Akyazı Suni) Saat:16.00

B GRUBU

30.09.2018 Pazar

Garajlartaçspor - Taraklıspor (Karaman Suni Çim) Saat:16.00

Sinanoğluspor - Hızırtepeözenspor (Ferizli Suni) Saat:16.00

Akçayspor - Akyazıgücüspor (Sapaca Atatürk) Saat:16.00

Kazımpaşabirlikspor - Altınderespor (Kazımpaşa) Saat:16.00

Kaynarcaspor - Yeşilyurtbeldespor (Kaynarca Suni) Saat:16.00

Rassimpaşaspor - Limanderespor (Hendek Suni) Saat:14.30

C GRUBU

29.09.2018 Cumartesi

Sapancakurtköyspor - Ferizlikaradenizspor (Kurtköy) Saat:16.00

30.09.2018 Pazar

Hendekboğazspor - Hendekgençlikspor (Hendek Suni) Saat:16.30

Hayrettinspor - Akyazıakınspor (Pamukova) Saat:16.00

Karaaptilerakınspor - Yuvalıderespor (Karaaptiler) Saat:16.00

Kuzulukspor - Taşkısığıspor (Kuzuluk Suni) Saat:16.30

Akartepespor - ÇaybaşıBekirpaşaspor (Ferizli Suni) Saat:14.00

D GRUBU

30.09.2018 Pazar

Keremalispor - SerdivanEsentepegölspor (Akyazı Suni) Saat:18.00

Akyazıspor - Hacımercanspor (Akyazı Suni) Saat:16.00

Fırtınagençlerbirliğispor - Kazimiyespor (Akyazı Suni) Saat:20.00

Karasuaziziyespor - Alifuatpaşaspor (Açıklanmadı) Açıklanmadı

Pazarköy eğitimspor - Çaykışlaspor (Akyazı Suni) Saat:14.00

Sakaryatekspor - Çaykışlaspor (Akyazı Suni) Saat:18.00

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Akyazı Spor haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
bizimakyazi.com
© Copyright 2018 akyazı. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
BÖLGE HABERLERİ