ZABITA MÜDÜRÜ DEMİRCİ “AKYAZILILARIN HİZMETİNDEYİZ”

Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürü Emrullah Demirci, bütün imkanları ile Akyazılıların
Bu haber 2018-07-13 00:27:34 eklenmiş ve 697 kez görüntülenmiştir.

 

Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürü Emrullah Demirci, bütün imkanları ile Akyazılıların hizmetinde olduklarını söyledi. Akyazılıların hizmetin en güzeli ve kalitelisine layık olduklarının da altını çizen Demirci, bizde Zabıta Müdürlüğü olarak bu bilinç içinde çalışmalarımızı yapıyoruz ve hemşehrilerimize layık olmaya çalışıyoruz dedi.

İlçenin güvenliği, huzuru ve mutluluğu için Belediyelerin Zabıta Müdürlüklerinin çok önemli birer unsur olduğunu söyleyen Emrullah Demirci, bizim de tek gayemiz var o da, yapmamız gerekenleri en iyi ve en hızlı şekilde yapmaktır. Bu konuda mesai arkadaşlarımın özverili çalışmalarını görünce bende mutlu oluyorum dedi.

Başında olduğu Zabıta Müdürlüğünün Akyazı Belediyesinin önemli bir bölümü olduğunun da altını çizen Emrullah Demirci, mesai arkadaşlarımla birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin hemşehrilerimizin emrinde olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Başımızdaki büyüklerimizin de fikirlerini alarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Mesai arkadaşlarımın seviliyor ve sayılıyor olmaları işimizi doğru yaptığımızın bir göstergesi olarak değerlendiriyorum. Hem ben hem de mesai arkadaşlarım bu sevgiye ve saygıya layık olabilmek için canla başla çalışıyoruzdedi ve açıklamasını şöyle tamamladı “ Büyüklerimizin vereceği emirler doğrultusunda biz Akyazılı hemşehrilerimizin hizmetindeyiz”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Akyazı Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
bizimakyazi.com
© Copyright 2019 akyazı. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
BÖLGE HABERLERİ