KOSGEB VE İŞKUR KURSLARI BAŞLADI

Akyazı’da 1. Etap Girişimcilik kursu Başladı.
Bu haber 2018-04-20 16:47:21 eklenmiş ve 414 kez görüntülenmiştir.

 

Akyazı’da 1. Etap Girişimcilik kursu  Başladı.

Daha önceden Girişimcilik eğitimi için başvuran adaylar projelerinin kabul olması ile Kosgeb ve İşkur’dan gelen eğitimci ile Akyazı Belediyesinin tahsis ettiği yerde Girişimcilik dersleri almaya başladı.

Katılım yoğunluğu sebebi ile 6 Etaptan oluşacak eğitim kurslarının 1. Etabı başlamış bulunmakta. Diğer etapların başlama tarihleri önümüzdeki günlerde İşkur ve Kosgeb tarafından belirlenecek.

Sertifika için 5 gün eğitim alacak olan girişimci adayları, 5 iş günü eğitim aldıktan sonra sertifika almaya hak kazanacak. Toplamda 32 Saat ders görecek girişimci adayları derslerin bitiminden sonra sınava girecekler. Sınavda başarılı olan adaylar girişimcilik kursu sertifikası almaya hak kazanacaklar. Kurs Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özer Uygun tarafından veriliyor.

Girişimcilik eğitim programı kapsamında temel seviye girişimcilik eğitimi, “Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) arasındaki Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İşbirliği Protokolünde” belirlenen esaslar çerçevesinde gerçekleştiriliyor

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
2018 kosgeb girişimci iş planı örnekleri
Filiz AKSEKİ 2018-04-26 11:33:00
2018 yılı kosgeb girişimci desteği almak isteyen girişimciler aracı ve danışmanlara ücret ödemeden www.isplaniornekleri.com adresinde yer alan yeni ve güncel kosgeb girişimci iş planı örneklerinden yararlanarak kendi kosgeb iş planı dosyalarını kolayca hazırlayabiir.seks shop istanbul Ben böyle yaptım sizde kendi iş planı dosyanızı böylece kolayca hazırlayabilirsiniz.Bu siteyi bize kosgeb girişimcilik eğitimi veren kosgeb girişimcilik eğitmeni hocamız verdi.
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Akyazı Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
bizimakyazi.com
© Copyright 2019 akyazı. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
BÖLGE HABERLERİ