AKYAZILILAR KAN BAĞIŞI İÇİN YARIŞIYORLAR

Kızılay her ay belli günlerde özel aracıyla Akyazı’ya gelir
Bu haber 2017-12-09 19:26:29 eklenmiş ve 323 kez görüntülenmiştir.

Kızılay her ay belli günlerde özel aracıyla Akyazı’ya gelir ve Gazi Süleyman Paşa Camii önünde kan bağışı kabul eder. Bunu bilen Akyazılılar Kızılay’ın kurduğu standa gelerek kan vermek için adeta birbirleri ile yarışırlar. Bu durumdan hem Akyazılılar hem de bağış isteyen Kızılay yetkilileri memnundur.

Akyazılılar, kan bağışının hem sağlık açısından hem de insan hayatı kurtarmak için önemli olduğunu belirterek, biz bu bilinç içinde duyarlı davranıyor ve Kızılay’ımıza yeterli miktarda kan verebilmek için adeta yarış içine giriyoruz. Sağlığı yerinde olan tüm insanların kan bağışı yapmaları gerektiğinin de altını çizen Akyazılılar, sağlıklı olan herkesi kan bağışı yapmaya davet ettiler.

Bağış yapmak için sırada bekleyenler arasındaki yerlerini alanlar arasında Mahalle Muhtarları ile STK Başkan ve yöneticilerinin olması dikkat çekiyor ve onlarda Akyazılıları hem kendi sağlıkları açısından hem de hayat kurtarmak için kan bağışı yapmaya davet ediyorlar.

 

Kızılay yetkilileri de kan bağışı konusunda Akyazılıların duyarlı davrandıklarını belirterek, kendilerine teşekkür ediyoruz ve bu duyarlı davranışlarının devamını kendilerinden bekliyoruz açıklaması yaptılar. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
bizimakyazi.com
© Copyright 2018 akyazı. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
BÖLGE HABERLERİ