AVUKAT ELİF YAR CHP’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR

CHP’de Adapazarı İlçeye yeni bir aday daha çıkıyor.
Bu haber 2017-11-30 22:43:25 eklenmiş ve 956 kez görüntülenmiştir.

CHP’de Adapazarı İlçeye yeni bir aday daha çıkıyor. Fatma Kurtuluş, Erol Aydın ve Murat Altuğ Balcıoğlu’ndan sonra Av. Elif Yar’ında aday olacağı ve adaylığını 1 Aralık 2017 Cuma günü saat 15.00 de açıklayacağı öğrenildi.

Av. Elif Yar şu anda CHP seçim ve hukuk işlerinden sorumlu İl Başkan yardımcısı olarak görev yapıyor. Mesleğinde hızla yükselmekte olan Elif Yar’ı Sakaryalılar Ferizli deprem konutlarının satışı ile ilgili açılan davalarla ilgilenmiş ve yaptığı açıklamalarla dikkat çekmişti. Yar ayrıca Bıçkıdere ve Küçücek Mahalleleri için hayati önem taşıyan içme suyunun bir Firma tarafından kiralanması konusunda da mağdur olan Mahallelilerle birlikte hareket etmiş ve onların sürmekte olan davanın avukatlığını yapıyordu.

10 Aralık günü yapılacak olan CHP Adapazarı İlçe kongresine adaylığını açıklayacağı öğrenilen Av. Elif Yar’ı CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve İl Başkanı Ayça Taşkent tarafından da destekleneceği tahmin ediliyor.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Mobil
Hüseyin Elik 2017-12-02 05:32:38
Hayırlı olsun Elif Hanım, Ulu Önder Atatürk 1923 yılında " Memleketin reisi olan Zat' ın, halkı dinlemesi; halka doğruyu söylemesi; halkı aldatmaması ve halkın genel durumdan haberdar edilmesi son derece önemlidir." Der. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Her ne hikmetse Türkiye'de siyasiler -hangi partiden olursa olsun- seçildikten sonra ayakları yere basmıyor. Kendilerini kalburüstü görüyor; buna bağlı olarak ne gözü görüyor, ne kulağı duyuyor. Türkiye'de anneler arasında eşitlik yok. Fi tarihinde sigortalı olarak doğum yapan annelere önce iki; sonra üç çocuğa kadar ; toplamda altı yıl daha erken emekli olmaları bir yasayla sağlandı. Sigortalı olmadan önce doğum yapan annelere de bu Hakkı'n verilmesi gerekmez mi? Hükümet Suriyelileri öz vatandaş gibi görürken ; onlara 30.milyar dolar harcarken ; iş kendi vatandaşının hakları söz konusu olunca?! ; tasarruf tedbirlerinden bahsetmekte ve kendi vatandaşlarına övey evlat muamelesi yapmaktadır. Oldu mu?! Hükümete göre oldu. Size göre de oldu. Defalarca hem AKP ye; hem CHP ye ; hem de MHP li siyasetçilere yazmama rağmen bu konu Meclis'te çözülmedi Meclis'e dahi getirilemedi. Önceki Genel secimlerin arifesinde Sayın İsen' e , Türkiye de 30.000' den fazla organ bekleyen vatandaş var. Gelin siz bu genel seçimlerin arifesinde " Kan ve Organ Bağışı " adı altında , organlarınızı bağışlayın ve Sakarya' dan yaktığınız bu ışık tüm ülkede yayılsın, dedim. O' da " Kızılay'ın elinde yeteri kadar kan var " deyip, kayıtsız kaldı. Ya, Türkiye de adı olup da kendisi olmayan bir kuruşlara ne demeli?! İşszlik hat sayfana. Ekonomi vergilerin tavanıyla ayakta duruyor. Binlerce üniversite mezunu varken?!
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Akyazı Siyaset haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
bizimakyazi.com
© Copyright 2018 akyazı. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
BÖLGE HABERLERİ