BAL 10.GRUP PUAN CETVELİ
TAKIM O G B M A Y P
1.K.Dumlupınar Üniv. 3 3 0 0 3 0 9
2.Düzce Beyköy B. 3 2 1 0 9 3 7
3.Adapazarıspor 3 2 1 0 6 4 7
4.İstanbul Çatalca 3 1 2 0 4 3 5
5.İstanbul Çıksalın 3 1 1 1 4 3 4
6.Kocaalispor 3 1 1 1 3 3 4
7.Kütahyaspor 3 1 1 1 3 3 4
8.Eskişehir Sağlık 3 1 1 1 1 1 4
9.Düzce Akçakoca 3 1 0 2 4 6 3
10.Kütahya S.Şeker 3 1 0 2 3 5 3
11.İstanbul Dikilitaş 3 0 2 1 5 6 2
12.İstanbulspor 3 0 2 1 1 2 2
13.As Akyazıspor 3 0 2 1 2 6 2
14.Eskişehir Demir 3 0 0 3 1 4 0
Toplu sonuçlar
Düzce Beyköy B.-As Akyazıspor : 4-0
İstanbul Çıksalın-Akçakocaspor : 3-1
Kütahyaspor-Adapazarıspor : 2-2
Eskişehir Sağlık-İstanbulspor : 0-0
Kocaalispor-K.Dumlupınar Üniv. : 0-1
İstanbul Çatalca-Eskişehir Demir :1-0
K.Sera Şeker-İstanbul Dikilitaş : 2-1
Haftanın Programı
20-21 Ekim 2012
As Akyazıspor-İstanbul Dikilitaş
Eskişehir Demir-Düzce Beyköy B.
K.Dumlupınar Üniv.-İstanbul Çatalca
İstanbulspor-Kocaalispor
Adapazarıspor-Eskişehir Sağlık
Düzce Akçakocaspor-Kütahyaspor
İstanbul Çıksalın-Kütahya Sera Şeker
Süper Amatör Lig A Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Kırkpınarspor 2 2 0 0 6 2 6
2-Erenlerspor 2 1 1 0 6 2 4
3-Sapanca Kurtköy 2 1 1 0 4 1 4
4-Kuzulukspor 2 1 0 1 2 1 3
5-Pamukovaspor 2 1 0 1 3 3 3
6-Şekerspor 2 1 0 1 4 4 3
7-Harmanlıkspor 2 1 0 1 3 4 3
8-İl Özel İdaresi 2 1 0 1 3 4 3
9-Karasu Aziziye 2 0 2 0 3 3 2
10-Serdivanspor 2 0 1 1 4 5 1
11-Yeni Hendek 2 0 1 1 2 4 1
12-Kocaali Sahil 2 0 0 2 0 7 0
2.Haftanın sonuçları
Kuzulukspor: 2 Harmanlıkspor: 0
Şekerspor: 2 Kırkpınarspor: 4
Karasu Aziziyespor: 2 Yeni Hendekspor: 2
Kocaali Sahilspor: 0 Sapanca Kurtköy: 3
Serdivanspor: 2 Erenlerspor: 2
İl Özel İdaresispor: 3 Pamukovaspor: 2
3.Haftanın programı
Harmanlıkspor-Pamukovaspor
Erenlerspor-Kuzulukspor
Sapanca Kurtköyspor-Serdivanspor
Yeni Hendekspor-Kocaali Sahilspor
Kırkpınarspor-Karasu Aziziyespor
Şekerspor-İl Özel İdaresispor
Süper Amatör Lig B Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Karasuspor 2 2 0 0 6 1 6
2-Harbişspor 2 1 1 0 4 0 4
3-Demirspor 2 1 1 0 4 2 4
4-Bekirpaşa 2 1 1 0 3 2 4
5-Sapanca Gençlik 2 1 1 0 3 2 4
6-Hendek Gençlik 2 1 0 1 1 3 3
7-Yıldırımspor 2 0 2 0 3 3 2
8-Söğütlüspor 2 0 1 1 1 2 1
9-Tekspor 2 0 1 1 1 2 1
10-Garajlar Taç 2 0 1 1 1 3 1
11-Hacıkışlaspor 2 0 1 1 0 4 1
12-Nuriosmaniye 2 0 0 2 1 4 0
2.Haftanın sonuçları
Garajlar Taçspor: 1 Karasuspor: 3
Bekirpaşa: 2 Tekspor: 1
Sapanca Gençlik: 2 Yıldırımspor: 2
Demirspor: 3 Nuriosmaniyespor: 1
Hendek Gençlikspor: 1Söğütlüspor: 0
Harbiş Tankspor : 4 Hacıkışlaspor: 0
3.Haftanın programı
Karasuspor-Hacıkışlaspor
Söğütlüspor-Garajlar Taçspor
Nuriosmaniyespor-Hendek Gençlik
Yıldırımspor-Demirspor
Tekspor-Sapanca Gençlikspor
Bekirpaşa-Harbiş Tankspor
1.Amatör Lig A Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Ferizli Karadeniz 2 2 0 0 5 3 6
2-Büyükdere Şahin 2 1 1 0 5 0 4
3-Çınarlık Gençlik 2 1 1 0 5 3 4
4-Karaaptiler Akın 2 1 1 0 2 1 4
5-Ozanlargücüspor 2 1 0 1 4 3 3
6-Yeşilyurt Belde 2 1 0 1 6 5 3
7-Kışlaçayspor 2 1 0 1 6 5 3
8-Karapürçekspor 2 0 2 0 0 0 2
9-Hızırtepe Özen 2 0 1 1 3 4 1
10-Alaağaçspor 2 0 1 1 2 4 1
11-Kuyumculuspor 2 0 1 1 2 6 1
12-Söğütlü Kale 2 0 0 2 1 7 0
2.Haftanın sonuçları
Ferizli Karadeniz: 3 Ozanlargücü: 2
Karaaptiler Akın: 0 Karapürçekspor: 0
Çınarlık Gençlik: 2 Hızırtepe Özen: 2
Kışlaçayspor: 2 Yeşilyurt Bld.: 5
Alaağaçspor: 2 Kuyumculuspor: 2
Büyükdere Şahin: 5 Söğütlü Kale: 0
3.Haftanın maçları
Ozanlargücüspor-Söğütlükalespor
Kuyumculuspor-Ferizli Karadenizspor
Yeşilyurt Beldespor-Alaağaçspor
Hızırtepe Özen-Kışlaçayspor
Karapürçekspor-Çınarlık Gençlikspor
Karaaptiler Akın-Büyükdere Şahin
1.Amatör Lig B Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Arifiye Doğanspor 2 2 0 0 12 2 6
2-Yuvalıderespor 2 2 0 0 7 1 6
3-Ferizlispor 2 1 1 0 8 2 4
4-Akyazıgücüspor 2 1 1 0 4 1 4
5-Pamukova G. 2 1 1 0 4 1 4
6-Alifuatpaşaspor 2 1 0 1 3 3 3
7-Hendek Boğaz 2 1 0 1 2 10 3
8-Çaykışlaspor 2 0 1 1 2 3 1
9-Taşkısığıspor 2 0 1 1 1 3 1
10-Karaçamspor 2 0 1 1 1 4 1
11-Hendek Akova 2 0 0 2 3 10 0
12-Küçücek Bld. 2 0 0 2 1 8 0
2.Haftanın maçları
Taşkısığıspor: 1 Ka raçamspor: 1
Çaykışlaspor: 1 Akyazıgücüspor: 1
Hendek Boğazspor: 2 Alifuatpaşaspor: 1
Hendek Akovaspor: 2 Arifiye Doğanspor: 3
Pamukova Gençlergücü: 1 Ferizlispor: 1
Küçücek Belde.: 1 Yuvalıderespor: 5
3.Haftanın programı
Karaçamspor-Yuvalıderespor
Ferizlispor-Taşkısığıspor
Arifiye Doğan-Pamukova Gençlergücü
Alifuatpaşaspor -Hendek Akovaspor
Akyazıgücüspor -Hendek Boğazspor
Çaykışlaspor-Küçücek Belde
1.Amatör Lig C Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Çamlıca Belde 2 2 0 0 12 2 6
2-Taraklıspor 2 2 0 0 10 1 6
3-Kaynarcaspor 2 1 1 0 5 1 4
4-Kalaycıspor 2 1 1 0 4 1 4
5-Sahil Karadeniz 2 1 1 0 4 3 4
6-Limanderespor 2 1 1 0 2 1 4
7-Pazarköy Eğitim 2 1 0 1 5 3 3
8-Akyazıspor 2 1 0 1 3 4 3
9-Akçayspor 2 0 0 2 1 5 0
10-Hacımercan 2 0 0 2 0 6 0
11-Altınderespor 2 0 0 2 2 10 0
12-Fevziyespor 2 0 0 2 2 13 0
2.Haftanın sonuçları
Kaynarcaspor: 4 Akyazıspor: 0
Taraklıspor: 3 Hacımercanspor : 0 (H)
Çamlıca Belde: 6 Fevziyespor: 1
Kalaycıspor: 4 Altınderespor: 1
Akçayspor: 1 Limanderespor: 2
Pazarköy Eğitimr: 2 Sahil Karadeniz: 3
3.Haftanın maçları
Akyazıspor-Sahil Karadenizspor
Limanderespor-Kaynarcaspor
Altınderespor-Akçayspor
Fevziyespor-Kalaycıspor
Hacımercanspor-Çamlıca Belde:
Taraklıspor-Pazarköy Eğitimspor
1.Amatör Lig D Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Taşburunspor 2 2 0 0 5 0 6
2-Bayatspor 2 1 1 0 4 1 4
3-Hendek Dereköy 2 1 1 0 3 2 4
4-Mekecespor 2 1 1 0 3 2 4
5-Sapanca Akademi 2 1 1 0 3 2 4
6-Kazımiyespor 2 1 0 1 2 1 3
7-Hanlı Beldespor 2 0 2 0 2 2 2
8-Kuzuluk Ersoy 2 0 1 1 1 2 1
9-Aşağı Kirazca 2 0 1 1 2 3 1
10-Kuyudibi Barbaros 2 0 1 1 2 4 1
11-Taşlık İ.Yurdu 2 0 1 1 1 4 1
12-Eskibedilspor 2 0 0 2 1 6 0
2.Haftanın sonuçları
Eskibedilspor: 0 Taşburunspor: 4
Hanlı Beldespor: 1 Taşlık İ.Yurdu: 1
Aşağı Kirazcaspor: 1 Mekecespor: 2
Sapancaakademi: 1 Kuzuluk ersoy: 0
Kazımiyespor: 2 Kuyudibi Barbaros: 0
Bayatspor: 1 Hendek Dereköyspor :1
3.Haftanın maçları
Taşburunspor-Hendek Dereköyspor
Kuyudibi Barbaros-Eskibedilspor
Kuzuluk Ersoyspor-Kazımiyespor
Mekecespor-Sapanca Akademispor
Taşlık İ.Yurdu-Aşağı Kirazcaspor
Hanlı Beldespor-Geyve Bayatspor